Türkcan Hukuk

Hakkımızda

Hakkımızda

Avukat Mehmet Özgür Türkcan tarafından 2013 yılında Bolu’da kurulan  Türkcan Hukuk Bürosu geniş bir çerçevede hukuk hizmeti vererek, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla her alanda değişen ve gelişen hukuk anlayışı için hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Bilgi çağı ve küreselleşme ile beraber her alanda değişiklikler olurken toplumların dinamiği , düzenleyicisi , sosyal bir bilim ve hizmet dalı olan hukuk için de değişiklikler yadsınamaz ölçüdedir. Özellikle mevzuat ve buna bağlı olarak hukuk hizmetleri çok yönlü olarak değişmektedir. Bu değişimi yakalamak ve bunu kendi bireysel gelişimin yanı sıra, sunacağı hizmetin de odağına yerleştirmek en önemli amaç ve gayedir.

Bu paralelde meydana gelen hızlı yasal değişim ve dönüşümü etkin ve sistemli bir şekilde takip etmeyi, bunları müvekkillerine düzenli ve sistematik bir şekilde aktarmayı, toplumsal duyarlılık içerisinde, hukukun üstünlüğünden taviz vermeksizin hukukun hemen her dalında hizmet sunmayı hedefleyerek ilerlemektedir.

En temel prensip olarak; faaliyet gösterdiği çalışma alanlarında güven ve gizlilik ilkeleri ile yasal uzmanlığı yerel anlayış ve küresel bakış açısıyla birleştirip hızlı ve güçlü çözümlerle müvekkillerine hizmet sunmaya devam etmektir. 

Son dönemde ise çalışmalarını  Biyogüvenlik hukuku ve Gümrük hukuku alanında daha fazla geliştirmiştir. Özellikle Gıda ve içecek sektöründe faaliyet gösteren binlerce firmayı yakından ilgilendiren Biyogüvenlik kanunun hukuksal boyutunun ağır hukuki ve cezai yaptırımlarını ve bu yönde düzenlenmiş suçlar konusu ile alakalı çalışmalarını aktif bir şekilde sürdürmektedir.

Saygılarımızla,

 

AVUKAT MEHMET ÖZGÜR TÜRKCAN


Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır. Sitemizin herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

Aşağısoku Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. 4303 Sok. No: 2/10 Merkez/Bolu (Atrium İş Merkezi)

0 (531) 995-5039 - ozgurturkcan@hotmail.com